Parkvænget  •  Byparkvej 87 •  2600 Glostrup •  banner_gul_99x32

Kontakt

Parkvængets hovednummer i dag, aften og nattimer:

45117065
​og

42920462

​GLOSTRUP KOMMUNE / Parkvænget

Byparkvej 87
2600 Glostrup
Tlf.: 42 92 04 62

Fax: 45 11 70 99

E-mail: parkvaenget@glostrup.dk

Natteam telefon

Tlf.: 42 92 04 62

Tlf.: 

Tlf.: 

Mobilt nødnummer

Tlf.: 42 92 04 62

CVR: 65120119

I er velkommen til at skrive til os hvis I har spørgsmål omkring Parkvænget.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​Forstander

Lena Haaning

lena.haaning@glostrup.dk
Tlf.: 45 11 70 55

​Teamleder

"Øst stuen"

Ghita Ravnø

ghita.ravno@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 72

Teamleder

"Vest 1.sal"

Girlie Carlos

girlie.carlos@glostrup.dk 

Tlf: 45 11 70 67

​Teamleder

"Vest stuen"

Jane Morling

jane.morling@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 61

​Teamleder
​"Køkkenet og husassistenter"

Carina Steenberg

carina.Steenberg@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 53

​Teamleder

"Øst 1"

Maiken Vedel

maiken.vedel@glostrup.dk

Tlf.: 45 11 70 75

Udviklingsleder

Gitte Jensen

gitte.j@glostrup.dk 

Tlf.: 45117065 

Sundhedsfagligleder

Maiken Pihl Jensen​

maiken.Pihl@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 60

Administrativ-medarbejder

Yvonne Bernsen

yvonne.bernsen@glostrup.dk

Tlf.: 45 11 70 65

Administrativ-medarbejder

Tobias Falkentoft

tobias.falkentoft@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 65

Administrativ-medarbejder

Lene Artkin

lene.artkin@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 70

​Teknisk service leder

Henrik Bernsen

henrik.bernsen@glostrup.dk

Tlf.: 29 42 84 06

​Firma

GLOSTRUP KOMMUNE / Parkvænget

CVR: 65120119

Byparkvej 87

2600 Glostrup

Kontakt

​​Tlf.: 42 92 04 62

E-mail: parkvaenget@glostrup.dk

​Glostrup kommune

​Find os