Parkvænget  •  Byparkvej 87 •  2600 Glostrup •  banner_gul_99x32

Kontakt

Parkvængets hovednummer i dag, aften og nattimer:

i dag timer:  45 11 70 65

Aften/nattimer:  20 34 21 39

​GLOSTRUP KOMMUNE / Parkvænget

Byparkvej 87
2600 Glostrup
Tlf.: 45 11 7065

E-mail: parkvaenget@glostrup.dk

Natteam telefon

Tlf.: 20 34 21 39

Tlf.: 

Tlf.: 

Mobilt nødnummer

Tlf.: 20 34 21 39

CVR: 65120119

I er velkommen til at skrive til os hvis I har spørgsmål omkring Parkvænget.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​Forstander

Lena Haaning

lena.haaning@glostrup.dk
Tlf.: 45 11 70 55

Afdelingsleder Vest

Marie Jacobsen

marie.jacobsen@glostrup.dk

Tlf. 29 12 62 16​

​Faglig koordinator - Vest

Jane Morling

jane.morling@glostrup.dk 

Tlf.: 21 46 71 75

​Teamleder
​"Køkkenet og husassistenter"

Carina Steenberg

carina.Steenberg@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 53

Faglig koordinator -  Øst

Girlie Carlos

girlie.carlos@glostrup.dk

Tlf: 21 48 50 10​

Udviklingsleder

Gitte Jensen

gitte.jensen4@glostrup.dk 

Tlf.: 21396258

Sundhedsfagligleder

Maiken Pihl Jensen​

maiken.Pihl@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 60

Administrativ-medarbejder

Yvonne Bernsen

yvonne.bernsen@glostrup.dk

Tlf.: 45 11 70 65

Administrativ-medarbejder

Tobias Falkentoft

tobias.falkentoft@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 65

Administrativ-medarbejder

Lene Artkin

lene.artkin@glostrup.dk 

Tlf.: 45 11 70 70

​Teknisk service leder

Henrik Bernsen

henrik.bernsen@glostrup.dk

Tlf.: 29 42 84 06

​Firma

GLOSTRUP KOMMUNE / Parkvænget

CVR: 65120119

Byparkvej 87

2600 Glostrup

Kontakt

​​Tlf.: 45117065

E-mail: parkvaenget@glostrup.dk

​Glostrup kommune

​Find os