Kontakt

Parkvængets hovednummer i dag, aften og nattimer:

        Dag/Aftentimer ring til 45117065​

    Nattimer ring til 30514878 / 30510784

​GLOSTRUP KOMMUNE / Parkvænget

Byparkvej 87
2600 Glostrup
Tlf.: 45 11 70 65

Fax: 45 11 70 99

E-mail: parkvaenget@glostrup.dk

​​

CVR: 65120119

I er velkommen til at skrive til os hvis I har spørgsmål omkring Parkvænget.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​​Forstander

Maiken Pihl Jensen

Maiken.jensen@glostrup.dk

Tlf.: 21 19 21 63

Afdelingsleder Vest​

Lonni Olesen

lonni.olesen@glostrup.dk

Tf.: 20 15 10 58

Udviklingsleder

Gitte Jensen

gitte.j@glostrup.dk

Tlf.: 21 39 62 58

​Afdelingsleder Øst

​Maria Signe Bengtsen

​Maria.bengtsen@glostrup.dk

Tlf.: 21 96 23 59

​Afdelingsleder

Carina Steenberg

carina.Steenberg@glostrup.dk

Tlf.: 24 40 07 50

​Faglig koordinator- Øst

Maria Abel

​Maria.A@glostrup.dk

Tlf.: 24 40 65 83

Faglig koordinator - Vest

Jane Morling

jane.morling@glostrup.dk

Tlf.: 21 46 71 75

Administrativ-medarbejder

Yvonne Bernsen

yvonne.bernsen@glostrup.dk

Tlf.: 45 11 70 65

Administrativ-medarbejder

Tobias Falkentoft

tobias.falkentoft@glostrup.dk

Tlf.: 45 11 70 65

Administrativ-medarbejder

Lene Artkin

lene.artkin@glostrup.dk

Tlf.: 45 11 70 70

​Teknisk service leder

Henrik Bernsen

henrik.bernsen@glostrup.dk

Tlf.: 29 42 84 06

GLOSTRUP KOMMUNE / Parkvænget

65120119

Byparkvej 87, 2600 Glostrup

Telefon: ​20 34 01 59

E--mail: parkvaenget@glostrup.dk

Her finder du Parkvænget